Вимоги до претендентів для прийому на роботу

Клуб схвалює дівчат з привабливою зовнішністю у віці до 30 років, тонкий, готовий до роботи попереджуючий споживання (я маю на увазі дівчата спонуканню клієнта, щоб купити будь-який безалкогольний напій для неї або пляшку шампанського пити разом з ним).
Досвід і знання іноземної мови не вимагається.

Дівчина, яка хоче працювати в клубі, повинні розуміти, що не тільки без чарівності і грації, але, можливо, перш за все, без розуму, вміння здобути себе з вимогливим австрійці, емоційний, італійці та місцеві гості слов'янської душі, здатність до продати їм свій приватний танець, щоб говорити їм про споживання, вона не зможе провести, принаймні що-небудь довго в конкуренції з іншими красивими і розумним з усієї Європи і не тільки.

VISA, ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

Це абсолютно легко отримати роботу в цьому клубі для громадян ЄС. Просто прийти і почати роботу за контрактом на строк від одного місяця до будь-який термін, який ви погодилися з клубом босові о.

Для всіх інших робота за договором на термін не менше 6 місяців з першої робочої візи робоча visa.The ЄС видається терміном на один рік.
Після затвердження дівчата по її фотографії, які вона повинна послати до мене, для отримання дозволу на роботу (виглядає як картка банку), необхідно відправити роботодавцеві через поштові послуги DHL або Fedex.
- Копія паспорта, завірена нотаріально;
- Один паспорт розмір фотографії 3 на 4 см;
- Сертифікат про відсутність судимості (з апостилем).

Клуб може також допомогти отримувати ці документи для працівника справжніх різних установ, на витрати клубів.

Видача робочої візи S близько 2 місяців, але може бути і раніше, залежить від того, як buisy вони знаходяться на Ambassy.

Перший крок, щоб отримати робоча віза, щоб отримати роботу permision .For працювати permision нам потрібно близько 14 days.After, що ми влаштовуємо дату на словенському Інтерв'ю Ambassy в країні, звідки працівник from.Waiting час складає близько Інтерв'ю 14 -30 днів .Girl, ніж перейти до Ambassy, ​​де вона interviued з перекладачем, і Шем усть дають відбитки пальців в тому ж Time.after, що потрібно близько 14 днів, щоб отримати visa.Girl ніж перейти до Ambassy вдруге, отримати візу там і прийти до Словенії.
Всі витрати на візу, що робить Translater і трансфер в Ambassy в охоплюється клубі.

УМОВИ І ПРАВИЛА

Дівчата танцюють на полюсі один за іншим протягом 30 секунд кожен, коли з'являється новий гість. Роздягатися не треба.

Приватні танці і шоу, класифікуються як ті, виконання яких є зобов'язання будь-якої дівчини: танець на колінах, танець на столі, лесбі-шоу, і у всіх цих танців і показує дівчинка буде повністю роздягнувся і гість може доторкнутися до неї.
У клубі в Любляні, ми також подають їжу і пропонуючи куріння khalian, який походить на спеціальну пропозицію в VIP-номерах.
Власні костюми і взуття вітаються, але не строго обов'язково, так як все можна купити на місці.
Музичні треки для виступу будуть надані клубом.

Працюючи в клубі, дівчина повинна виглядати привабливо, з гарною зачіскою і макіяжем (є роздягальні в клубі), щоб бути незмінно ввічливий з іншими робочими дівчатками і ввічливі з гостями клубу.

Для того, щоб бути в стані алкогольного сп'яніння суворо заборонено.


ЗАРПЛАТА І КОМІСІЙ

Дівчина може зберегти всі отримані поради повністю.

Доходи складаються з процентних платежів за споживання дівчинки і приватного шоу, згаданого вище, виплачується один раз на місяць шляхом перерахування на її банківський рахунок, що вона має право на відкриття в представництвах будь-якого банку в Словенії, що мають робочу візу.

Коли дівчина цікавиться, скільки вона може заробити в клубі, ви повинні розуміти, що, як і будь-який інший клуб, це залежить від конкурентоспроможності дівчата і не стільки від зовнішнього вигляду моделі (хоча фактор появи, з звичайно, дуже важливо), але і на її харизма, чарівність, витонченість і товариськості. І ось чому це так важливо, щоб мати можливість спілкуватися англійською мовою, тому що більшість гостей клубу можуть говорити цією мовою.

Клуб уже давно добре відомий для бізнесменів і туристів не тільки з вищезгаданих країн та, без сумніву, забезпечує для кожної дівчини з'явилася можливість гідного заробітку; потрібно тільки вміти правильно розпорядитися цією можливістю.
Оскільки Словенія не має явної сезонності туристичного (тому що краса її гір, які приваблюють сюди людей, просто змінюється з календаря сезону, але не зникають), щоб заробити тут не мало ви можете завжди.
Середня мінімальна заробітна плата в місяць коливається від € 2000 до € 3500 (sallary 800 офіційно EUR + поради від танців)


ПРОЇЗД І ПРОЖИВАННЯ

Всі витрати на проїзд до Ambassy і в Словенії покрито клубом.

Клуб пропонує Вільна квартира в 300 метрах від клубу, що складається з 4 кімнат, 2 дівчини в кімнаті, з двома ванними кімнатами, кухнею, безкоштовним доступом в Інтернет.


Якщо ви цікавитеся роботою в Словенії і хочете дізнатися більше, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Керівник Клубу:
Іван Kotnik
Тел / Viber: 00386 31826581
електронна пошта:

The clubs are open from 22:00 until 04:00, day off - Sunday.

  • Slovenia Ljubljana
  • Tel/viber: 00386 31826581